Accu HP G62,Batterij HP G62, adapter HP G62

Description de votre premier forum.

Accu HP G62,Batterij HP G62, adapter HP G62

Messagepar admin » Lun 25 Fév 2013 09:16

Accu HP G62 - Als u op zoek bent voor het merk nieuwe accu HP G62 bij de meeste voorkeur prijs, je bent op de juiste plaats. Wij bieden de hoogste kwaliteit HP G62-106SA accu, de laagste prijs, beste service.
Een nieuwe oplaadbare batterij komt meestal in een ontladen toestand . Daarom moet u volledig laden van de HP G62 laptop batterij voordat u deze gebruikt . batterij-adaptor.com biedt inmiddels laptop accu's voor meer dan 6000 verschillende laptopmodellen. Nieuwe laptopmodellen worden razendsnel ontwikkeld en op de markt gebracht, wekelijks komen er nieuwe modellen op de markt en zo ook nieuwe accu's in de accu-markt shop. Kalibreren van uw HP G62 batterijen - Als de batterij 76% nog minder op het werk, moet je volledig op te laden , volledig leeglopen en dan volledig opladen van de laptop batterij.

Compatibel batterij modellen


Accu HP Pavilion dm4,
Accu HP Pavilion dm4t,
Accu HP Pavilion dm4x,
Accu HP G32,
Accu HP G42,
Accu HP G42T,
Accu HP G56,
Accu HP G62,
Accu HP G62x,
Accu HP G6T,
Accu Hp G62M,
Accu HP G62T,
Accu HP G72,
Accu HP G72T,
Accu HP G62t,
Accu HP G62m,
Accu Pavilion dv3,
Accu HP Envy 17,
Accu Compaq Presario CQ42,
Accu Compaq Presario CQ32,
Accu Compaq Presario CQ62,
Accu Compaq Presario CQ72,
Accu HP Pavilion DV7,
Accu HP Pavilion g4,
Accu HP Pavilion g4t series,
Accu HP Pavilion g6,
Accu HP Pavilion g6s series,
Accu HP Pavilion g7,
Accu HP Pavilion g7-1000,
Accu HP Pavilion g7t,
Accu HP Pavilion g7x,
Accu Compaq Presario CQ630,
Accu HP 562,
Accu HP 630,
Accu HP 635,
Accu HP 640,
Accu HP 650,
Accu HP 660,
Accu HP Pavilion g6x series,
Accu HP Pavilion g6t,
Image

De batterij past de modellen


Accu HP 586006-241,
Accu HP 586006-321,
Accu HP 586006-361,
Accu HP 586006-541,
Accu HP 586006-761,
Accu HP 586007-121,
Accu HP 586007-141,
Accu HP 586007-421,
Accu HP 586007-541,
Accu HP 586007-851,
Accu HP 586028-321,
Accu HP 586028-341,
Accu HP 588178-141,
Accu HP 593550-001,
Accu HP 593553-001,
Accu HP 593554-001,
Accu HP 593562-001,
Accu HP HSTNN-178C,
Accu HP HSTNN-179C,
Accu HP HSTNN-181C,
Accu HP HSTNN-CB0W,
Accu HP HSTNN-CBOX,
Accu HP HSTNN-DB0W,
Accu HP HSTNN-DB0X,
Accu HP HSTNN-F01C,
Accu HP HSTNN-F02C,
Accu HP HSTNN-I78C,
Accu HP HSTNN-I79C,
Accu HP HSTNN-I81C,
Accu HP HSTNN-I83C,
Accu HP HSTNN-I84C,
Accu HP HSTNN-IB0N,
Accu HP HSTNN-IB0W,
Accu HP HSTNN-IB0X,
Accu HP HSTNN-IB1E,
Accu HP HSTNN-IBOW,
Accu HP HSTNN-LB0W,
Accu HP HSTNN-OB0X,
Accu HP HSTNN-OB0Y,
Accu HP HSTNN-Q47C,
Accu HP HSTNN-Q48C,
Accu HP HSTNN-Q49C,
Accu HP HSTNN-Q50C,
Accu HP HSTNN-Q51C,
Accu HP HSTNN-Q60C,
Accu HP HSTNN-Q61C,
Accu HP HSTNN-Q62C,
Accu HP HSTNN-Q63C,
Accu HP HSTNN-Q64C,
Accu HP HSTNN-UB0W,
Accu HP HSTNN-UB1G,
Accu HP HSTNN-YB0X,
Accu HP MU06,
Accu HP MU09,
Accu HP MU09XL,
Accu HP NBP6A174,
Accu HP NBP6A174B1,
Accu HP NBP6A175,
Accu HP NBP6A175B1,
Accu HP WD548AA,
Accu HP WD549A,
Accu HP WD549AA,
Zekerheid en garantie - Op deze batterij HP G62 krijgt u 12 maanden garantie. Daarnaast bieden wij een unieke 30 dagen geld-terug garantie.
Kwaliteit en veiligheid - Deze Accu HP G62A bevat hoogwaardige technische onderdelen en is getest volgens de strenge CE veiligheidsnormen. De HP G62-106SA accu is voorzien van een chip die overbelading en kortsluiting voorkomt. Daarnaast wordt de HP G62-106SA batterij gemaakt van hoogwaardige cellen die geen last hebben van het 'geheugen-effect'.
Factory Fresh - De Accu voor HP G62 is factory fresh. Accu's verliezen over verloop van tijd kracht, ook als ze niet gebruikt worden. Veel importeurs en doorverkopende winkels bewaren accu's lange tijd in het magazijn alvorens ze verkocht worden. Accu-laptop.com verstuurt producten vrijwel direct vanaf de fabriek zodat u altijd verzekerd bent van een gloednieuwe hoge kwaliteits accu!
Tip - Gebruikt u uw Laptop zeer frequent? Koop een tweede Accu HP G62. Zo heeft u altijd extra capaciteit bij de hand en voorkomt u dat u onderweg zonder stroom komt te zitten!
admin
Administrateur
 
Messages: 9
Inscription: Lun 25 Fév 2013 08:48

Revenir vers Votre premier forum

Qui est en ligne ?

Utilisateurs parcourant ce forum : Aucun utilisateur inscrit et 0 invités

cron